27. 3. 2015, pátek, MINIFEST – Unicorn, Aretia, Dirty Way, Furt Fajn

Unicorn

Náš příběh začal jednoho lednového rána na generální zkoušce školní akce jménem Múzování (představení múzou políbených žáků k pololetnímu vysvědčení). To se zformovalo první kapelní uskupení čítající 6 členů a to zpěv, klávesy, dvě kytary, basu a bicí. Během tří let jsme vystřídaly 3 zpěvačky, 2 kytaristy a 3 basáky. Z původní sestavy zůstali poze kytariska a bubeník. Nyní tedy od roku 2013 započala nová éra naší kapely. Doufáme, že se vám naše hudba bude líbít a hlavně vás pobaví. Tak tedy na nějakém z našich koncerů naviděnou a Rocku zdar !!!!!!!!!!!!!!!

Aretia

Kapela vznikla v Červnu roku 2009, kdy se sešla parta lidí za účelem zajamovat si, jelikož se nám spolu dobře hrálo, rozhodli jsme se pokračovat a začít s vlastní tvorbou. Sestava kapely se během roku několikrát změnila. V roce 2010 se řešil problém s postem baskytary, jako náhradu za Matouše Boreckého, který šel trochu jinou hudební cestou a s postem zpěváka. Rok 2011 byl rokem velkých změn. Místo zpěváka nastoupila na jeho pozici zpěvačka Káťa a nový basák Václav, chvíli poté odešel kytarista Radek.

Kapela se chvíli potloukala po podiích jen s jedním kytaristou, kytarista se samozřejmě sháněl, ale ne a ne narazit na někoho, kdo měl vlastní kytaru s aparátem a uměl naladit struny 🙂 . V roce 2012 a 2013 se průběžně odehrálo ještě pár změn v sestavení. Vrátil se původní zpěvák Pavel, našel se i kytarista, který k nám zapadl, ale nakonec byl kvůli lásce k ženě vyměněn za jeho bývalého kolegu Matěje z kapely Electric Shoes. Tento rok se k nám přidal nový zpěvák, kterého jsme taky importovali z Electric Shoes, Honza Fredie Král.

Dirty Way

Psal se rok 2007 a Pája Nešpor, jeho bratr Wicky a Fanda Abraham založili kapelu DIRTY WAY. Velmi rychle se našel i bubeník a také basák Láďa Votroubek, který v kapele působí dodnes. Kluci vystupovali převážně s převzatou tvorbou, ovšem po výměně bubeníka, v roce 2009, už hráli pouze svoje písničky. Měli za sebou 2 demo snímky, a tak o rok později vydali desku “Naše generace”. Jeden z jejich největších úspěchů je 2. místo v anketě videoklipů “Výtah”, na TV Óčko, kde se velmi dobře chytla skladba “Hudba pro všechny”. Letos vydali druhou desku REALITA a světlo světa spatřili nové videoklipy SUMMER SONG a PŘÍBĚHY.

Furt Fajn

Michal Ulrich – Zpěv
Tomáš Rychetský – El.kytara, zpěv
Jiří Kašparek – El.Kytara, zpěv
Martin Slezák – Baskytara
Míla Lenfeld – Bicí, zpěv

Bývalí členové
– Matěj Sládek – Bicí
– Matěj Ungr – Baskytara
-Jakub Obolecky – Baskytara