25. 11. 2017, sobota, MIDI LIDI, support DJ Ventolin, afterparty: DJ Metrio!

MIDI LIDI – brněnská elektro undergroundová kapela Midi Lidi patří k setrvalým úkazům tuzemské hudební scény. Je pozoruhodná kromě jiného svými pro tento žánr nezvyklými českými texty skladeb. Kapelu tvoří Petr Marek, Prokop Holoubek, Tomino Kelar, Markéta Lisá a další. Skupina vytvořila hudbu k filmům Marka Najbrta Protektor a Polski film a naposledy i k dokumentárnímu filmu Český mír. Její muzika zní i v kultovní Kanceláři Blaník, největší devízou skupiny je však stejně humor, jímž svou tvorbu s naprostou samozřejmostí protýká. Jen namátkou, byli to právě Midi Lidi, kteří pro narozeninové album coververzí Mňágy a Žďorp natočili zbrusu novou píseň o Petu Bestovi a Ringu Starrovi s využitím snad všech dostupných klišé známých z mňágovských písniček.

Ventolin (David Doubek). Producent, hudebník a performer. Ventolinje především živý upbeatový elektronický projekt (Live PA), kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Ventolin používá různé krabičky, efekty a živě s nimi vytváří svou hudbu. Tato performance klade důraz na energii a úspěšně překonává odtažitost, kterou každá elektronická liveshow bojuje. Ventolin také pracuje s vizuální stránkou, využívá světla a video, spolupracuje s vizuálními umělci Janem Košátkem (BabyPy) a Jiří Havlíčkem (Černé eso). Od roku 2007 odehrál kolem stovky koncertů v Čechách a na Slovensku, vystupoval na akcích a festivalech jako Wilsonic, Summer of Love, Bohemian Like You, Sperm Festival, Itch My Hahaha, Bulva Fabula, Famufest, Shotgun a po boku kapel a projektů jako The Presets, Moderat, Krazy Baldhead, Modeselector, Dva, Midilidi, Tujiko Noriko, Deadbeat, Kazety ad.

Metrio (Matěj Vít)
S gramofony se kamarádí od roku 2006. Jeho velkou zbraní je minimal techno, ale rád zabrousí do techhousu, electrobeatu, a nejsou mu cizí ani lomené beaty, takže ho můžete slyšet i na dnb akcích. Jeho velkou předností je naladění se s publikem a následná „jízda na vlně ;-)“. Můžete ho spatřit a slyšet v jaroměřském klubu Bastion 35, kde dlouhou dobu působí jako rezident tamních večírků, ovšem stále více je vidět v různých klubech po ČR. Současně pořádá privátní večírky Kurtekk.