24. 3. 2017, pátek, ENRAGE vol. 5, dnb

★VOLUME PLUS★ Drumbassterds.cz Crew
★Popelka★ JemenCZ Sound System
★Twinki★ Nuclear Factory
★Rage-Tec★
★Marath★
★Orey★
★Nsucker★
___________________________________________________

volume-plusVOLUME PLUS
Matouš aka Dj Volume Plus má k drumandbassu blízko už pěkně dlouho. Několik let si nenechává ujít jedinou větší párty, kde zpravidla propaří celou noc. Postupem času přerostlo toto nadšení v myšlenku začít hrát a tak si v roce 2009 kupuje gramce, mix a několik desek. Hraní ho opravdu pohltí a trénováním tráví téměř všechen volný čas.
V květnu 2010 zakládá Drumbassterds crew a začíná pravidelně hrát v malých klubech. V tréninku nepolevuje, bag se stále naplňuje novými vinyly, přidává třetí gramofon a s tím přicházejí jak rychlejší mixy, tak i nabídky hrát ve vyhlášených pražských klubech jako jsou Storm (bývalý Matrix) a Cross.
V únoru 2012 dělá další krok a se svou crew začíná pořádat pravidelnou klubovou noc DrumBox, v pražském klubu Matrix. V 5.ročníku ankety Czech Dnb Awards se umístil na 3.místě v kategorii Talent roku a v únoru 2013 se mu plní sen, tím že si zahrál na největší české dnb akci Let it Roll. Časem mění třetí gramofon za dva cd playery, ale po chvíli kompletně přesedá na digitál, v podobě čtyř cd playerů a díky tomu se jeho mixy opět posouvají o krok dál. K pořádání akce DrumBox přidává ještě akci Double Trouble, která se pravidelně koná v pražském klubu Cross.
V dubnu 2014 vyhrává Drumbassterds crew v 7.ročníku Czech Dnb Awards dvakrát 1.místo a to v kategoriích Crew roku a Klubová noc roku (Double Trouble) a Matouš k tomu přidává 4.místo v kategorii Dj roku.
V březnu 2015 vyhrává Drumbassterds crew v 8.ročníku Czech Dnb Awards dvakrát 1.místo a to v kategoriích Crew roku a Klubová noc roku (Double Trouble) a Matouš k tomu přidává 2.místo v kategorii Dj roku. Chvíli na to přichází Let it Roll s nábídkou přidat se k jejich bookingu a tu nadšeně příjmá a stává se tak jak Drumbassterds, tak i Let it Roll djem.
Za 6 let djingu si zahrál jak po boku celé české špičky, tak po boku zahraničních jmen jako jsou: Sub Focus (UK), A.M.C (UK), Sigma (UK), Tantrum Desire (UK), Sparfunk (UK), Mindscape (HU), Levela (UK), Zero-Method (HU), Kg (UK), B-Complex (SK) a mnoho dalších…
Jeho sety vynikají především častými double dropy, dlouhými mixy a prokládáním pomocí třetího a čtvrtého kanálu, takže tracky se jen sypou! Můžete se vždy těšit na kreativní set, plný bass, vokálů a melodií, podaných takovým způsobem, že nebude nikdy chtít, aby přestal hrát.

Popelka
Královéhradecký dj se věnuje drum and bassu od roku 2008. Je členemJemenCZ.com sound systemu a východočeského projektu Drum 4 East. Ve Východních čechách pořádá pravidelné parties (DNB Decerebration) a warm-up k největším DNB akcím v Čechách (LET IT ROLL, IMAGINATION). Jeho energické neurofunkové sety zaujaly nejednoho fanouška DNB scény. Mezi jeho oblíbené interprety patří: Audio, SOM,Jade,Upbeats, Optiv nebo BTK. Zahrál si po boku českých TOP djs a světových jmen jako jsou L PLUS,A.M.C,B-Complex
,Jade,Rawtekk,Billain,Methlab,Rido,Forbidden Society, atp.

Twinki
Poprvé se do zlomených vod ponořil v roce 2009, kdy se zcela náhodou ocitl na drum&bass akci. Tento styl ho uchvátil. Naprosto přesně věděl, že nechce zůstat pouze v pozici posluchače a pařmena, nýbrž že se chce aktivně podílet na průběhu party. Přemýšlel, co vlastně dj za pultem dělá a jak mixy pod jeho rukou vznikají, nedalo mu to a začal klást otázky, na co všechny ty čudlíky jsou a jak s nimy pracovat. Po něaké době ho okukování a virtualní djing prestali bavit, a tak zainvestoval do vybavení a začal pilovat techniku. V současné době se pohybuje v tanečních vodách dnb tzn. Camo & Krooked, Sigma, Fresh, High Contrast, nebojí se však sáhnout po tvrdších kouscích od Spora, Audia či Noisie