19. 4. 2014, sobota, Neurocontrol Bastion No35 – SAYKO, WABproject, Neurobeat, Spike ss

Po delší odmlce se hlásí o slovo pořádná drum and bass pařba v Jaroměřském klubu Bastion No35. Pozvání tentokrát přijal jeden z předních djs SAYKO, který již nějaký pátek brázdí české kluby. Dalším hostem je partička WABproject ve složení Winyl, Alah, Mc Bombicz, kteří se dozajista vyřádí za mixem. Neurobeat spolu se Spike S.S vám naservírují to nejlepší z neuropecek..
Přijď zařádit na skvělej mejdan a podpoř tak místní scénu.

Vstup:…..100,-

★SAYKO (dvoika troika, redrum)
www.sayko.org
www.dvoikatroika.cz
www.redrumcrew.cz

Sayko je jednou z takřka kultovních postav české d’n’b scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJs u nás. Hraje už od roku 1992 a za tu dobu zahrál na stovkách akcí, od free akcí až po masovky s Kemalem, DJ Hype, LTJ Bukemem, Aphrodite, D-Bridge, Technical Itch či DieselBoy. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a v neposlední řadě také originální muzikou, kterou hraje. Vládne čistou mixovací technikou a zároveň je skvělým turntablistou.

★WABproject (Winyl, Alah, MC Bombicz)
http://www.wabproject.cz/
https://www.facebook.com/wabproject?ref=hl
http://www.youtube.com/watch?v=XJOee_6zkNc
https://soundcloud.com/alahovi/wabproject-fans

Založeno roku 2008.
Mezi jejich úspěchy se řadí nespočet vystoupení s domácími i zahraničními producenty jako jsou například CAMO KROOKED (AT), QUEMIST (UK), DIRTYPHONICS (FR), FLUX PAVILION (UK), LOADSTAR (UK), A.M.C (UK), FRESH (UK), CALYX TEEBEE (UK), Forbidden Society (CZ), B-Complex (SK), Aphrodite (UK), DisaZt (AT), Sigma (UK), John B. (UK), MC COPPA (UK), MC Youthstar (UK), Drumsound Bassline Smith (UK) Tantrum Desire (UK) No MOney (CZ), Brooklyn (CZ) Sayko (CZ), atd. Jejich show jste měli možnost vidět a slyšet v ROXY, FLÉDA, FAVÁL, CROSS, MATRIX atd a z letních open air festivalů se zůčastnili LET IT ROLL czech.
WABproject je uskupení 2 djs Winyla a Alaha, kteří hrají B2B na čtyři CD playery. Do vystoupení dodává flow MC Bombicz, který show přidává jistou dynamiku a performance.

★Neurobeat /J.A.R.O DNB CREW,BASTION 35
https://www.facebook.com/NeurofunkCrewJaroNeuro?fref=ts

K djingu mě dostala hlavně návštěvnost multižánrových akcí. Poprvé když jsem zaslechl dnb tak jsem věděl že je to moje krevní skupina, a že tahle hudba ve me zanechá něco význačného a také se tak stalo. Začalo to od menších klubových akcí až po vetší a mnohatisícové open airy. Například Sumer of Love, Svojšice, Meadow, Let it Roll, Rock for People, Zděřina Music Hall, L-klub a další a další akce po celé ČR… Za těch 6 let co hraji jsem si zahrál na mnoha akcích a sám jsem nějaké akce pořádal či spolupořádal jako například akci Jungle Vibration 1 až 3 kterou jsem rozjížděl společně s ADZim z tehdejší The.Edge crew, dále mé vlastní akce Roll Da Beatz, které jsem začínal s Jungleradical, a má zcela vlastní akce s názvem Neurofunk Sessions,Neurofunk Therapy 1-13,či akce kde jsem byl pozván nebo se zůčastnil pořádání jako například Hard Beat Attack, Studnice Drum Open Air apod. A to vše v klubech jako Roxet, Bastion no.35, Ohájo, Club 3, Fest nefest, Jungleradical Elements, Station music bar, Kata a další, a to po boku takových jmen jako Computer Artist,Qo,Pixie,Philip TBC, X.Morph, Win-cent, Elwira, ADZi, Jungleradical crew, CZNB SS, Drum4East, SpaBreakers, Wab Project, StonedRaiderz,Cyberluke,Funtomas, a dalších… Oblíbení producenti rozhodně a především: SPOR, NOISIA, GEMINI, APEX, AEPH, AUDIO, DOSE, CATACOMB, PHACE, Rregula & Dementia, Black Sun Empire, Katharsys, Prolix, No Money, Rido, Morebeat, Misha, Counterstrike…. Je jich víc ale tohle hraji nejvíce ! Mezli mé oblíbené labely patří především: Blackout,Virus,Ram,Sudden def, Citrus rec., Neosignal, Renegade Hardware, Lifted Music, Ministry of Sound, Vision, Subtitles, Shogun Audio, Bad Taste, Data, Invisible, Mau5trap, Division, Quarantine, Metalheadz, Uprising, Obsessions, Disturbed, Fall Out rec. Fokuz etc…