30. 3. 2013, sobota, Velikonoční HC party! EASTER ROLL!!!

Koledovat budou:

Braindead (HC-trash) – Jičín
http://bandzone.cz/braindead

Abraham (post-HC) – Jičín
http://bandzone.cz/abraham

Uterus (HC-metal) – Pardubice
http://bandzone.cz/uterus

Citylights (HC-rock and roll) – Praha
http://bandzone.cz/citylights

Klubovné : 80,- Kč

 

UTERUS (čti Děloha 😀 )

Původně byl tento projekt při vzniku kapely plánován po hudební stránce tak trochu jako mix kapel Sepultura, Soufly a Ektomorf… Nyní vycházíme zejména z hardcore a trash-metalových vlivů… Snažíme se hrát výhradně vlastní tvorbu, která vychází z nás.

hardcore-metal od pěti studentů UPCE
Bery (Tomáš Beránek) – scream
Jerry (Jaroslav Ondráček) – sólo kytara
Mošnik [Swoosh] (Jiří Mošna) – rhythm guitar
Štepán (Štěpán Mikulica) – bass – malý muž s velkou s basou
Venca (Vašek Řehák) – bicí

BRAINDEAD

V případě klubu Bastion35 bude náš soubor hostit jaroměřský stánek Bastion35, kde také, jak pevně doufáme, dojde mimo jiné i na sprostou ožíračku. Že je to od nás povrchní? Však jsme také dost povrchní hoši.

tadelux: Kytara, Niněra, Jódlování
bernak: Kytara, Cimbál, Scream
swed: Scream, Jódlování
Vojtana: Bicí, Dřívka
proch: Kontrabas, Baskytara, Fujara

ABRAHAM

jsou tři a mají se rádi 🙂

Jediná kapela, která bude mlčet. ABRAHAM letos natočili skladby ve studiu a z nich je patrné, že se chtějí dát cestou post-rocku. Lze tedy očekávat, že skladby se budou časem prodlužovat. Umí však ve svém instrumentálním projevu také přitvrdit. Hlavní stránkou je ale navození atmosféry, což ABRAHAM dokážou.
Trio jičínských mladých temně laděných post-harcorových instrumentalistů, kteří sice nepějí, však kvalitě jejich vystoupení to nijak neubírá. Na první pohled skromní a tiší chlapci to umějí na podiu překvapivě rozbalit. I mimo něj.
Abraham jsou typickým příkladem tříčlenné kapely. Jsou totiž v kapele tři. Kytarista, basák a bubeník. Zpívat neumí nebo nechtějí, těžko říct. Jejich hudba je každopádně zpěvu prostá. Komu by ale chyběl zpěv, je-li hudební výpověď dostatečně zajímavá. Čekejte promyšlené rytmy, minimalistické kytarové riffy, temnou náladu, vlivy emocore, stoner rocku a punku. Trio krasavcu má kořeny na jičínském gymnáziu a v poslední době se stále více rozkoukává po regionálních pódiích. Mají ambice dělat originálně nejen hudbu, ale i vizuální stránku věci.

PIDIN: Kytara
Dadoch: Bicí
FLOP: Baskytara

CITYLIGHTS

Tomáš Hubal „Hubitch“ – vocals
Michal Mach „Toothy“ – drums
Jan Dvořák „Šašek“ – guitar
Jan Černý „Jendys“ – bass