30. 10. 2015, pátek, Prague Conspiracy + Rogers, Rayne, Limited Edition

Prague Conspiracy patří k předním klubovým kapelám. Jejich doménou jsou živá vystoupení, která charakterizuje energický projev a opravdu nadupaná show světové úrovně, jimiž si získávají stále více fanoušků nejen v Čechách. Za svou poměrně krátkou existenci, kterou kapela datuje od podzimu roku 2011, stihla odehrát přes 250 koncertů. Na svém kontě mají několik domácích i zahraničích tour a úspěchy na menších i velkých festivalech (Mighty Sounds, Trutnov, Sázavafest ad.).

Hudebně staví Prague Conspiracy na ostrých kytarových riffech, chytlavých melodiích a úderném rytmu. Skvělá sexy zpěvačka Aneta svým zpěvem i vizáží odlehčuje tvrdý rock ovlivněný punkem a zpřístupňuje kapelu širokému publiku. Z jejich repertoáru je slyšet vliv Blondie, The Sounds, Clash, Rancid, ale i ACDC nebo Mötorhead.

Své debutové album s názvem Renegades vydala kapela v dubnu 2013. Aby zachytili živelnost svých koncertů, nahráli většinu alba na živo. Hitové písně tak dostali nejen energetickou injekci, ale i punc opravdovosti a upřímnosti, se kterou Prague Conspiracy ostatně dělají vše na co sáhnou.

Rayne

Jsme čtyřčlenná kapela z okolí Hradce Králové a Pardubic. K sobě nás pojí nejen láska k muzice, ale také společné odhodlání dělat hudbu tak, jak to každý cítí. Díky tomu vzniká styl hudby na pomezí moderního rocku, který v sobě zahrnuje prvky popu, metalu i hardcore. Tato směs by se dala souhrnně nazvat jako alternativní rock.