23. 11., pátek, Sto zvířat – Hraju na klavír v bordelu

Klubovné: 180,- Kč

STO ZVÍŘAT HRAJE NA KLAVÍR V BORDELU !

            Sto zvířat 1. září vydává na labelu 100PROmotion své další řadové album, které vzniklo v proslulém studiu Sono pod producentským dohledem Milana Cimfeho a Jana Kaliny. Album, jehož název je: HRAJU NA KLAVÍR V BORDELU, obsahuje 14 písní .Veškeré texty jsou jako obvykle z pera saxofonisty Tomáše Belka a už jen názvy jako : Krátkozraký Viktor, Noc s operní pěvkyní, Malinký lidi, Gauč, ovladač a pití nebo Rádiohit, slibují mnohé.

Hudební stránku alba uchopili, stejně jako u dvou předchozích alb, Jan Kalina a Karel Šváb, premiérově posíleni o kytaristu Jana Berušku Šobra.

Zatímco předposlední album ROZPTÝLENÍ PRO POZŮSTALÉ bylo věnováno především finálním věcem člověka a poslední POSTELOVÝ SCÉNY řešily spíše mezilidské vztahy a nevztahy, nyní se Zvířata zamýšlejí nad zvláštními osudy ne zcela běžných lidí. Estetika alba si libuje ve velkolepých pokleslých burleskních aranžích, kde se kabaret setkává s dekadencí, nadsázkou i parodií.

            Kapela natočila již čtvrté album v neměnné desetičlenné sestavě – Jana Jelínková zpěv, Jan Kalina zpěv a perkuse,Tomáš Belko tenorsaxofon , Jiří Hanzlík barytonsaxofon, Pavel Herzog trubka , Martin Kachna Líska trombon, Jan Beruška Šobr kytara, Petr Hostinský klávesy a zpěv , Willco Versteeg basová kytara a Miki Nop bicí.

            Na albu hostuje zpěvačka Radůza, saxofonista Karel Šváb, harmonikář Radek Pobořil, houslista Vojta Lavička, stálý spolupracovník kapely multiinstrumentalista Filip Nebřenský a vokalistky Alena Průchová a Naďa Wepperová.

            Prvních 1000 alb obsahuje vloženou fotku vlastnoručně podepsanou celou kapelou. Pro své fanoušky Sto zvířat zároveň připravilo hru NAŠE ALBUM MÁ SVÉ MOUCHY! Kdo najde všechny mouchy dovedně schované v bookletu alba a pošle jejich počet na adresu : stozvirat@hotmail.com, získá volné vstupenky na některý z koncertů, nebo pojede vybranou část turné společně s kapelou.Křest alba za účasti mnoha hostů proběhne 3. a 4.října v pražské Akropoli, celý podzim, zimu a zřejmě i jaro stráví kapela na velkolepé klubové šňůře s výpravnou scénou po cca 25 velkých českých a moravských městech.

            Světlo světa album spatří 1.září ,kdy vyjde na labelu 100PROmotion , následovat bude podzimní velkolepá klubová šňůra s výpravnou scénou po cca 25 velkých českých a moravských městech.