23. 5. 2014, pátek, FUTURE FUNK – Kaisersoze, Teleport, Segment, Reznyk, Skaph, Metrio, Phila

Začátek už v 17:00 hodin(!), odpolední venkovní grill s poslechem, později uvnitř párty až do rána.

Kaisersoze

Hraje od roku 1995. Začínal v olomouckém S-klubu. Později se stal residentem slavného Depa 9. Jeho pravidelné noci v Depu vykrystalizovaly v nejnavštìvovanìjší akce podniku. Patřil k pùvodním a kmenovým DJs úspìšné brnìnské agentury Lunar. Stal se residentem řady velkých akcí, v čele s  největším Českým halovým techno festivalem Orion Hall. Kaiser Soze vystupuje v klubech a na akcích po celé republice a v zahraničí. Styl hraní DJ Kaiser Soze osciluje mezi technem a minimalismem.

 

Namixoval CD kompilace Death to the Garage, 2 CD Orion Hall a další. Striktně minimalistickému pojetí techna se věnuje pod pseudonymem Aleph. Kromě vlastního hraní se v minulosti věnoval také organizování klubové noci Vortex, aktivně se podílel na přípravě legendárních Citadela v Brně a bookingu pro mnoho parties a festivaly včetně takový gigantů jako Mácháč, Cosmic Trip, Creamfields, Loop a jim podobné. Na druhé straně pomáhal také s menšími underground klubovkami typu Pioneers of Czechoslovak Electronic Music, ClickTime atd. Díky jeho aktivitám hráli v České republice v premiérových vystoupeních umělci, kteří se podíleli na vzniku a vývoji elektronické taneční hudby (Robert Hood, Hardfloor, Bandulu, Sutekh, Magda, … )

 

Teleport

Alla+Jazzquick, dřevní rezidenti klubu Bastion z počátku tisíciletí (sic!), djské a producentské duo, které asi v Jaroměři netřeba představovat.